شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های افرا رسا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های افرا رسا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات افرا رسا اقدام کند.
همچنین از آنجا که افرا رسا یک وب‌سایت ارايه خدمات اینترنتی است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید سرویس یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف نماینده و شرایط خدماتهای نمایندگان

خدمات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط افرا رسا  عرضه می‌شود و یا برخی نمایندگان با افرا رسا همکاری می‌کنند و خدمات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از خدماتی نمایندگان، گروه دوم است و نماینده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که خدمات خود را در وب‌سایت افرا رسا عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار نماینده‌ها توسط افرا رسا بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش خدمات بر عهده نمایندگان است.
- فاکتور خدماتهایی که توسط نمایندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط نماینده ارسال می‌شود.
- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
- سفارش‌هایی که دارای حداقل یک خدمات از نمایندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
- 1 روز کاری فاصله زمانی تحویل برای خدماتهای نمایندگان، به معنای این است که در صورت خرید خدماتی نمایندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در افرا رسا است.
- منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال خدمات به انبار افرا رسا توسط نماینده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع خدمات تغییر یابد.
- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و دیجی­خدمات تلاش خواهد کرد خدمات/خدمات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین خدمات بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.
- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به خدمات نمایندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی خدمات وجود دارد و افرا رسا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
- در صورتی‌که افرا رسا تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از خدماتهای نمایندگان محاسبه نمی‌شود و این خدماتها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.
- نحوه برگشت از فروش خدماتهای نمایندگان طبق رویه افرا رسا است، با این تفاوت که نماینده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
- به خدماتهای نمایندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.
- خدمات پس ‌از‌ فروش افرا رسا تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن خدماتی نمایندگان را می‌پذیرد که لیبل بارکد نارنجی رنگ که روی خدمات نصب شده است، جدا نشده باشد.

 

  • افرا ارتباطات ثابت رسا

پیرو رویکرد جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تجمیع پروانه های ارتباطی قدیم و ارائه پروانه هایFCP  وServco   ، این شرکت با هدف فعالیت در زمینه سرویس های ارتباطی  در سال 1394 به سهامداری تعدادی از شرکتهای دارنده پروانه سابق ISP و VOIP تاسیس گردید و با اخذ پروانه سروکو از سازمان شروع به فعالیت نمود.شرکت افرا ارتباطات ثابت رسا به جهت برخورداری از حدود 40 سهامدار فعال در زمینه خدمات اینترنت که در استان های مختلف مستقر هستند از پتانسیل بسیار خوبی در زمینه فنی و فروش و بازاریابی در سراسر کشور بهره مند می باشد که در مقایسه با سایر شرکتهای دارنده پروانه سروکو کم نظیر می باشد.هم اکنون این شرکت در بیش از  18 استان مشتمل بر استانهای تهران ، البرز ، زنجان ،آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، خوزستان ،هرمزگان ، خراسان رضوی، خراسان شمالی ، خراسان جنوبی ، گیلان ، مازندران ، گلستان ، فارس ، لرستان ، همدان ، کرمان ، اصفهان به واسطه حضور سهامداران این شرکت دارای دفاتر استانی فعال میباشد. و در 13 استان دیگر نیز در شرف عقد قرارداد نمایندگی و تکمیل دفاتر استانی و شبکه فروش خود در سراسر کشور می باشد.