ایده‌های بزرگ، همراه بزرگ می‌خواهد! ما به دنبال افراد یا شرکت‌هایا علاقه‌مند به رقابت در بازار برای ایجاد یک فضای عالی همکاری هستیم.
افرا رسا در مسیر رشد هر روزه‌ی خود در بازار پرفشار و استرس کشور، با تلاش و همدلی و بهره‌مندی از مدیران و کارکنان کارآزموده، راهی را هموار ساخت تا رسالت بزرگ خود را در مسیر شکوفایی و استقلال شغلی و کاهش بیکاری در کشور عزیزمان ایفا کند.
شما دوست عزیز به عنوان یک شخص حقیقی و حقوقی می‌توانید از بستر فوق العاده و امکانات نامحدود فراهم شده استفاده نمایید و زندگی شغلی جدیدی را با ما تجربه کنید.
در تمامی طول مسیر پرهیجان شراکت‌مان از مشاوره تا اجرا کنار شما هستیم و امید داریم با یاری خداوند متعال در راستای اشتغال زایی این سرزمین پهناور قدم برداریم. ایرانی شایسته بهترین هاست.
همین حالا با پر کردن فرم زیر شروع جدیدی در کسب و کار داشته باشید.
برای مشاوره می‌توانید با تلفن ۵۴۹۷۶۰۰۰ ۰۲۱ واحد امور شرکای تجاری تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.فرم درخواست عاملیت فروش

MAXIMUM_FILE_SIZE 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

 

  • افرا ارتباطات ثابت رسا

پیرو رویکرد جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تجمیع پروانه های ارتباطی قدیم و ارائه پروانه هایFCP  وServco   ، این شرکت با هدف فعالیت در زمینه سرویس های ارتباطی  در سال 1394 به سهامداری تعدادی از شرکتهای دارنده پروانه سابق ISP و VOIP تاسیس گردید و با اخذ پروانه سروکو از سازمان شروع به فعالیت نمود.شرکت افرا ارتباطات ثابت رسا به جهت برخورداری از حدود 40 سهامدار فعال در زمینه خدمات اینترنت که در استان های مختلف مستقر هستند از پتانسیل بسیار خوبی در زمینه فنی و فروش و بازاریابی در سراسر کشور بهره مند می باشد که در مقایسه با سایر شرکتهای دارنده پروانه سروکو کم نظیر می باشد.هم اکنون این شرکت در بیش از  18 استان مشتمل بر استانهای تهران ، البرز ، زنجان ،آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، خوزستان ،هرمزگان ، خراسان رضوی، خراسان شمالی ، خراسان جنوبی ، گیلان ، مازندران ، گلستان ، فارس ، لرستان ، همدان ، کرمان ، اصفهان به واسطه حضور سهامداران این شرکت دارای دفاتر استانی فعال میباشد. و در 13 استان دیگر نیز در شرف عقد قرارداد نمایندگی و تکمیل دفاتر استانی و شبکه فروش خود در سراسر کشور می باشد.